O mnie

W 2013 roku portal Granice.pl wpadło na pomysł zorganizowania wyzwania czytelniczego w którym uczestnicy mieli pisać recenzje wszystkich przeczytanych przez siebie książek. Okazało się, że mój wynik nie był wcale taki zły, a ja pokochałam pisanie o przeczytanych utworach.

To właśnie przez to powstał pierwowzór bloga prowadzony na onecie. To tak to wszystko się zaczęło i rozwija w niesamowitym, przynajmniej dla mnie, tempie. W momencie przeniesienia się na tą domenę onetowy licznik pokazuje 37 629 odwiedzin i 860 komentarzy. Może dla wielkich i sławnych to nic takiego, jednak dla mnie każda odsłona i każdy komentarz ma olbrzymie znaczenie. Mam nadzieję, że mimo zmiany adresu dalej będę mogła być dumna ze swoich wyników.

Kim jestem prywatnie?

Mam 29 lat, dwóch najwspanialszych synów, jednego dzikiego kota i partnera życiowego który jest równie dziki co kochany. Każdy z nich na swój sposób wspiera mnie w mojej pasji, za co im niezmiernie dziękuję.

Książki od dziecka były moimi powiernikami, przyjaciółmi i kompanami przygód. Pasją zarażam swoje dzieci, a ich kolekcja książeczek rośnie w zastraszającym tempie. Nie sądziłam, że słowa „poczytaj mi mamo” mogą załagodzić codzienny stres…

Marzy mi się być jednym z trybików w wielkich maszynach odpowiedzialnych za książki. Tak, praca w wydawnictwie to jedno z marzeń które, gdy się spełni, dopełni mojej życie.