Rusałki gotowe do akcji!

inch

 

Miałam napisać recenzję dwóch pierwszych tomów Chłopców Ćwieka (kocham go!), miałam napisać o nowo odkrytej przyjemności jakim jest audiobook, miałam powiedzieć Wam o tym, że jednak moja rekomendacja okładkowa nie ukaże się na Amber przez lekkie niedogadanie i złośliwość rzeczy martwych (za to dostałam propozycję takiej rekomendacji do Raven), miałam…. Kurczę tak wiele miałam. Jednak nic z tego. Może później, może kiedy indziej.

W tej chwili chciałam napisać tylko o jednym. Jak bardzo,obrzydliwie wręcz jestem szczęśliwa. Dlaczego? Bez powodu. Ostatnio odkryłam, że cieszą mnie małe rzeczy. Oczywiście wygraną w totka bym nie pogardziła ale i bez niej sobie radzę. Mimo, że problemów mam jak każdy szary człowieczek, czasami więcej czasami mniej (ze zdecydowaną przewagą opcji pierwszej) czuję wewnętrzny spokój i samozadowolenie.

Kawa, spokój, książka i Ed Sheeran w niekończącej się playliście. Co mi więcej potrzeba? Czuje tak ogromną przyjemność, taką radość mając to wszystko. A przecież to takie nic. Od dawna jednak pamiętam, że ważniejsze jest BYĆ a nie MIEĆ. Może i stan konta z reguły bliżej jest debetu niż oszczędności pozwalającym na zakupowe szaleństwo, może nie mam najnowszych ciuchów i torebek od czołowych projektantów, mimo że czasami kłócę się z całym światem, pomimo tego, że los uwielbia ze mnie kpić i co chwilę pokazuje kto tu rządzi… Jestem wręcz obrzydliwie szczęśliwa. Nie zawsze, ale w tej chwili tak. Obojętnie co się dzieje chwile takie jak ta napawają mnie miłością do całego świata i gdyby nie nadwaga i pozostałości zdrowego rozsądku biegałabym jak rusałka po parku powiewająca zwiewną biała suknią. I chociaż nie wiem dlaczego tak po prostu jest.

Mam nadzieję, że i wy kiedyś przynajmniej w myślach będziecie takimi rusałkami w białej sukni 😉

Reklamy

2 myśli w temacie “Rusałki gotowe do akcji!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s